BuildMOC Kompatibilní Montuje Částice 24299 2x2 (Vlevo) Pro Stavební Bloky DIY Díly Educatio

Nový produkt

8.15 Kč

Skladem

Štítky:

2x2 kostky, fallout maska, blok princezna, horor lego, indominus lego, blok lego, koně lego, flash tool, blok, dino svět

O shippment

1.Po Celém Světě Dopravu

2. Objednávky zpracovány včas po ověření platby.

3. Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres.Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu.KUPUJÍCÍ BUDE ODPOVĚDNÝ ZA PŘEPRAVNÍ PROBLÉMY ZPŮSOBENÉ CHYBAMI V POŠTOVNÍ SMĚROVACÍ ČÍSLO, ADRESU, ATD.

4. SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích.Tranzitní časy se mohou lišit, zejména během prázdninové sezóny.

5. Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 60 dnů od platby, prosím kontaktujte nás.Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí.Naším cílem je spokojenost zákazníka!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Doba Dodání:

Returen a vrácení peněz

1. Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat.Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a MY NEBUDE PROBLÉM SI NÁHRADU NEBO VÝMĚNU.Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY!Náklady na dopravu nese jak prodávající a kupující na polovinu.

2. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše po#.

3. My vám vrátíme PLNOU VÍTĚZNÁ NABÍDKA ČÁSTKU, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně, PO OBA Kupující a Prodávající zrušit transakci z Kiaroadshow2019.cz.NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní.

4. Budeme nést všechny náklady na dopravu, pokud produkt(y) je (jsou) není, jak inzeroval.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

O zpětnou vazbu

Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka!Zpětná vazba je velmi důležitá žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy.

To je možné řešit problémy, pokud nechceme o nich vědět!

NÁKLADY NA DOPRAVU NEZAHRNUJE ŽÁDNÉ DOVOZNÍ DANĚ,A KUPUJÍCÍ JSOU ODPOVĚDNÉ ZA CEL.

Vadný výrobek musí řekněte nám, do 3 dnů připojuje se obraz z vadného dílu.Prosím, vrátit na vlastní náklady do 1 týdny od okamžiku, kdy zboží obdrží.Zajistíme výměnu nového pro vás najednou. (ty by měly obsahovat všechny originální zboží nepoškozené v resaleable stavu, díky).

POKUD POTŘEBUJETE NÁHRADU, POUZE POLOŽKA VÝPIS CENA JE VRATNÁ.KUPUJÍCÍ JE ODPOVĚDNÝ ZA NÁKLADY NA DOPRAVU VZNIKLÉ ZASÍLÁNÍ VÝROBKŮ ZPĚT.

Prosím, kontaktujte nás před odjezdem Neutrální nebo Negativní zpětnou vazbu.Jako seriózní a odpovědný prodávající,

budeme se snažit v našich silách vyřešit váš problém.Váš komentář je velmi důležité v naší obchodní úspěch.

Pokud jste spokojeni s vaším nákupem a naše služby, prosím, chvilku nechte nám pozitivní zpětnou vazbu o celkové Podrobné Prodejní Hodnocení (DSR) 5,Děkuji!

Poznámka: Hodnocení pod 5 může vést nám špatné postavení situace.O shippment

Doporučujeme Věku 4-6y, 7-12y, 12+y
Typ Bloky
Plastový Blok Tvar Self-Zamykání Cihly
Číslo Modelu NO
Pohlaví Unisex
Plast Typ ABS
Materiál Plastové
Certifikace 3C
3C Typ
Varování NO
Původ KN(Původu)
Velikost Bloku Malé stavební blok(Kompatibilní s Lego)
Čárový kód No

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související