Pet Hair Remover Válec Nečistoty Odstraňte Kartáčem Psa, Kočku, Vlasy, Oblečení, Koberce, Čistící Kartáč Chlupy Odstranit kočičí a psí chlupy z nábytku

Nový produkt

139.13 Kč

278.27 Kč

-50 %

Skladem

Štítky:

umění mořská panna, kulma na vlasy, sušička motor, zelená kočka kartáč, hračka pro kočky, pes ženicha, ložnice nábytkem., dveře gato, pozadí, válec, přenosný nepouští vlákna tkaniny remover

Vlastnosti:

Snadné ovládání

Pet hair remover může být tam i zpět a přestěhoval se do čisté pet vlasy čistě.Válec tvar a zlidštění zpracovat návrh, aby bylo snadno ovladatelný pet hair remover.Žádné složité operace, proces, pet hair remover je práce-úsporné a jednoduché na používání.

Opakovaně použitelné

Žádný problém, výměna a požadavek na výkon., stiskněte tlačítko pro čisté nádoby vlasy, a pak pet hair remover může být znovu použit.Nemusíte měnit baterie nebo nálepku často jako jiný produkt.Pet hair remover je eko-šetrné a úsporné.

Přenosné &roztomilé

Pet hair remover with 7.47*2.75 inch(L*W) kartáček a 4.72 palcový rukojeť je kompaktní a lehký, která nebude zabírat mnoho úložného prostoru a je přenosný.Tam jsou dva řezané kočka ucho tvaru design na kartáček, což je roztomilé a zajímavé.

Odolné

Pet hair remover přijímá vysoce kvalitní ABS a nylonové tkaniny materiál, který je odolný proti opotřebení a může být použit na dlouhou dobu.

Široce použití

Pet hair remover je vhodný pro vlasy kočka nebo pes, jehož silné čisté schopnost může odstranit pet vlasy účinně z pohovky, postel, koberec, tkanina, atd.

Poznámka:

Pet hair remover může být použit k čištění kožešiny míč.

Specifikace:

Typ: pet hair remover

Množství: 1ks

Materiál: ABS + nylon tkanina

Barva: bílá a červená

Kartáček velikost: 19*7 cm/ 7.47*2.75 inch(L*W)

Délka rukojeti: 12cm/4.72 palce

Původ KN(Původu)
Výroba Nepouští Vlákna Lepení Roller

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související